Festina F16191-5 na różowym pasku

11 lutego 2018
Festina F16191-5 na różowym pasku

Delikatny, dziewczęcy model zegarka w różowym kolorze to pomysł na ciekawą ozdobę idealnie pasującą do wakacyjne, luźnej stylizacji. Taką właśnie propozycję przedstawia marka Festina, łącząc ciekawy, lekki design ze szwajcarską precyzją wykonania. Mowa tu o modelu Festina F16191-5, który z pewnością trafi w gusta miłośniczek dziewczęcych, trochę romantycznych klimatów.

Model ten składa się z wąskiego, różowego paska wykonanego z naturalnej skóry. Bezpośrednio łączy się on z podłużną stalową kopertą. Wykorzystywana przez Festinę stal wysokiej jakości jest bardzo bezpieczna dla skóry ? hipoalergiczna i oporna na korozję. Różowa tarcza w kształcie elipsy bardzo ładnie koresponduje z kolorem bransolety. Na niej widoczne są jedynie srebrne wskazówki i dwie rzymskie cyfry oznaczające godzinę dwunastą i szóstą. Dzięki mineralnemu szkiełku pokrywającemu tarczę jest ona bardzo dobrze zabezpieczona przed zalaniem i mechanicznymi uszkodzeniami. Jednocześnie, dzięki twardości tego materiału nie trzeba obawiać się nieestetycznych zarysowań i małych pęknięć, które często powstają na powierzchniach zegarkowych szkiełek. Mechanizm kwarcowy, który jest sercem tego modelu, przy regularnie wymienianych bateriach gwarantuje precyzyjne odmierzanie czasu. Nie jest do produkt przeznaczony do kontaktu z wodą, jednak klasa wodoszczelności na poziomie 3ATM zabezpiecza zegarek przed drobnymi zachlapaniami.

Ten drobny i delikatny zegareczek stanowić może interesujący dodatek, ożywiający każdy niemal strój. Oczywiście dla osób niebędących miłośnikami różu, wybrać można inny z dostępnych wariantów kolorystycznych. Wszystkie te propozycje dostępne są w modernistycznej kolekcji Festina Modern.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply