Festina F16285-1 na pasku czy bransolecie?

21 stycznia 2018
Festina F16285-1 na pasku czy bransolecie?

Zegarki traktujemy w dzisiejszych czasach jako dodatki do stroju. Jak wiadomo, nie każdy zegarek pasować będzie do każdego ubrania, ale czy nie byłoby przyjemnie móc zmienić przynajmniej kolorystykę paska albo tak, jak w przypadku kilku wybranych modeli z kolekcji Trend marki Festina, wymienić w zegarku bransoletę na pasek. To proste i pomysłowe rozwiązanie daje w rezultacie dwa różne zegarki, ta sama koperta zawieszona na pasku wygląda bowiem zupełnie inaczej, niż na stalowej bransolecie. To świetne rozwiązanie dla osób chcących, również dodatkami, dopasować się do zmieniających się życiowych okoliczności.

Model Festina F16285-1 to męski, prosty zegarek. Do wyboru producent zaoferował nam umieszczenie go na stalowej bransolecie w srebrnym kolorze lub na granatowym skórzanym pasku wykonanym z naturalnej, miękkiej skóry ozdobionej białymi przeszyciami. Odczepienie jednego elementu i zamocowanie drugiego nie powinno sprawić nikomu większego problemu. Okrągła stalowa koperta wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje ochronę przed korozją. Na lunecie umieszczone zostały oznaczenia cyfrowe dla sekundnika. Nadaje to zegarkowi sportowy, nowoczesny charakter. Jasna tarcza tego modelu jest przejrzysta i czytelna. Znajdziemy na niej wyraźne (cyfrowe i słupkowe) oznaczenia godzin oraz trzy wskazówki, w tym zakończona na czerwono wskazówka sekundowa. Dzięki temu akcentowi kolorystycznemu całość staje się bardziej dynamiczna. Dodatkowym elementem umieszczonym na tarczy jest datownik w postaci popularnego okienka, w którym ukazuje się aktualny dzień miesiąca. Dzięki polerowanemu szkiełku mineralnemu, które ochrania tarczę, nie musimy obawiać się jej uszkodzenia.

W zegarku zastosowano popularny i pewny mechanizm kwarcowy. Dzięki szeregowi zabezpieczeń przed zalaniem, modelu tego swobodnie używać można w i pod wodą.

Na sportowo z bransoletą. Elegancko z paskiem. A może odwrotnie? Wybór należy do noszącego, za co należą się Festinie wielkie brawa. Naprawdę świetne rozwiązanie!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply