Niedrogi i klasyczny zegarek Festina F16372-3

3 marca 2018
Niedrogi i klasyczny zegarek Festina F16372-3

Męski, elegancki zegarek to dla wielu panów niezbędny dodatek do stroju wieczorowego lub biznesowego. Marka Festina proponuje swoją własną wizję podobnych zegarków w wielu, atrakcyjnych wariantach, a co równie ważne w bardzo przystępnych cenach.

Modele te, zebrane w kolekcji Classic, zaprezentować można na podstawie zegarka Festina 16372-3. Podstawą tego czasomierza jest duża, okrągła koperta wykonana ze stali szlachetnej w dwóch kolorach ? złotym i srebrnym. Użyta stal wysokiej jakości jest bezpieczna dla skóry i odporna na korozję. Duża, biała tarcza z wyraźnymi, czarnymi cyframi rzymskimi jest czytelna i przejrzysta. Nie znajdziemy na niej żadnych zbędnych elementów. Elegancki brązowy pasek, wykonany z naturalnej skóry nie będzie powodował obtarć ani uczuleń, które czasami mają miejsce w przypadku noszenia bransolet metalowych lub wykonanych z tworzywa sztucznego. Sercem zegarka jest mechanizm kwarcowy. Przy regularnie wymienianych bateriach zapewnia on długotrwałą precyzję w odmierzaniu czasu. Granica błędu w przypadku tego zegarka to 10 sekund w skali miesiąca. Tarcza osłonięta jest przez specjalnie utwardzone szkiełko mineralne. Dzięki niemu znacznie redukuje się ryzyko uszkodzenia lub zalania tarczy, a ewentualnie rysy jakie mogły by powstać na jego powierzchni łatwo można wypolerować. Producent zapewnia zresztą aż pięcioletnią gwarancję na stłuczenie szkiełka. Wodoszczelność zegarka osiąga klasę 5ATM, co oznacza, że można wystawiać go na większe nawet zachlapania, brać w nim prysznic lub myć samochód.

Stosunkowo niska cena tego zegarka powoduje, że na kupno go może pozwolić sobie niemal każdy. Świetna szwajcarska technologia i atrakcyjny wygląd z pewnością zagwarantują zadowolenie z takiego zakupu.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply