Śnieżnobiały zegarek damski Festina F16492-1

19 lutego 2018
Śnieżnobiały zegarek Festina F16492-1

Zegarka takiego jak Festina F16492-1 nie powstydziłaby się sama Królowa Śniegu. Model ten jest bowiem w całości utrzymany w śnieżnobiałej kolorystyce. Dodatek taki nie zawsze pasował będzie do stroju i sytuacji, jednak dobrze dobrany oryginalnie wzbogaci nasz wizerunek.

Najważniejszą częścią tego modelu jest duża, okrągła koperta wykonana ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Wykorzystywany przez markę Festina najlepszy jakościowo rodzaj stali, dzięki właściwościom hipoalergicznym i antykorozyjnym jest w pełni bezpieczny dla skóry. Duża biała tarcza nadaje zegarkowi zimny, niemal ascetyczny charakter. Wszystkie widoczne na niej elementy od indeksów po trzy wskazówki także są białe. Nie zakłóca to jednak jej przejrzystości. Korzystając z tego zegarka bez problemu można odczytać godzinę. Całości dopełnia biały, skórzany pasek z widocznymi przeszyciami. Miękka, naturalna skóra nie powoduje uczuleń i obtarć, co zdarza się czasem w przypadku metalowych lub plastikowych bransolet. Sercem zegarka jest mechanizm kwarcowy, który we współpracy z baterią zapewnia bardzo precyzyjne odmierzanie czasu. Granica błędu w przypadku tego mechanizmu to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Tarcza pokryta jest szkiełkiem mineralnym, które zabezpiecza ją przed wilgocią i uszkodzeniami. Elastyczność tego materiału powoduje, że wszelkie powstałe na nim zarysowania łatwo jest wypolerować.

Wśród różnokolorowych zegarkowych propozycji kolor biały występuje relatywnie rzadko. Z tego choćby względu warto zainteresować się modelem Festina F16492-1, który bez wątpienia budził będzie szerokie zainteresowanie.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply