Czarny sportowy zegarek Festina F16562-1

24 marca 2018
Czarny sportowy zegarek Festina F16562-1

Duży, mocny zegarek męski, który spełniać będzie wszelkie wymagania dla poważnego, sportowego sprzętu i wyróżniać się nietypowym wyglądem? Odpowiedź na tak postawione pytanie znaleźć można u wielu producentów, warto jednak w poszukiwaniach skupić się na szwajcarskiej marce Festina. Tu właśnie w kolekcji Chrono, prezentuje się model Festina F16562-1, który według mnie idealnie odpowiada zadanym kryteriom.

Podstawą tego czasomierza jest gruba, szeroka bransoleta wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego, Wytrzymała, stalowa bransoleta doskonale zabezpiecza przed uszkodzeniami delikatny mechanizm zegarka. Stosowanie stali szlachetnej wysokiej jakości jest bezpieczne dla skóry ? materiał ten jest bowiem hipoalergiczny i odporny na korozję. Duża, okrągła tarcza, tak jak i całość zegarka, utrzymana jest w czarnej kolorystyce. Nawet indeksy umieszczone na tarczy i wskazówki są tu czarne. Jedynym wyróżniającym się elementem widocznym na tarczy jest chronograf utrzymany w kolorach szarości. Tarcza pokryta jest elastycznym szkiełkiem mineralnym, które ochrania przed uszkodzeniami delikatny mechanizm. Dzięki wyjątkowej twardości tego materiału znacznie zmniejsza się ryzyko powstawania na szkiełku szpecących zarysowań i mikropęknięć. Mechanizm kwarcowy zastosowany w tym modelu zapewnia wysoką precyzję w odmierzaniu czasu, a dzięki wygodnemu zasilaniu z baterii nie trzeba przejmować się jego regularnym nakręcaniem.

Sportowy styl uzupełniony chronografem, mocna stabilna forma i możliwość używania także pod wodą (klasa wodoszczelności 10ATM). Wszystko to sprawia, że Festina F16562-1 to czasomierz idealny dla aktywnych, pewnych siebie mężczyzn.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply