Zegarek do nurkowania Festina Diving F6695-2

11 kwietnia 2018
Festina Diving F6695-2

Choć, dzięki patronatowi nad zawodami Tour de France, marka Festina kojarzy się głównie z kolarstwem, dysponuje też bogatą ofertą dla osób uprawiających inne sporty, w tym wodne. Kolekcja Festina Diving to duża grupa produktów przeznaczonych dla nurków. Odróżniają się one różnym stopniem zaawansowania technologicznego, dostępnymi funkcjami i oczywiście wyglądem, a ich szeroki przedział cenowy sprawia, że każdy miłośnik podwodnych przygód znajdzie tu coś dla siebie.

Godnym reprezentantem całej kolekcji dla nurków jest jeden z bardziej zaawansowanych modeli Festina 6695-2. Jego podstawą jest gruba, kauczukowa bransoleta w grafitowym kolorze. Zapewnia ona bezpieczeństwo użytkowania zegarka, zwłaszcza przy częstym zanurzaniu go w wodzie, co z pewnością uszkodziłby metalowe bransolety lub paski z naturalnej skóry. Duża, okrągła koperta ze stali szlachetnej ochrania mechanizm kwarcowy, który w połączeniu z baterią precyzyjnie odmierza czas. Z dodatkowych dostępnych tu funkcji przydatnych podczas podwodnych wypraw, wymienić należy elektroniczny wyświetlacz prezentujący pomiar głębokości i termometr mierzący temperaturę wod, a także stoper, alarm i timer. Zegarek powiadomi o planowanym czasie wynurzenia i poziomie dekompresji. Klasa wodoszczelności sięgająca 200 metrów (20ATM) pozwala na używanie zegarka podczas nurkowania z butlą na bardzo dużych głębokościach.

Wszystkie te funkcje połączone z stosunkowo niewielką ceną, jak na tak specjalistyczny sprzęt sprawiają, że produkty marki Festina sprawdzą się świetnie także wiele metrów pod wodą.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply