Nowoczesny zegarek Festina F6759-2

21 kwietnia 2018
Zegarek festina F6759-2

Kontynuując przegląd ciekawych propozycji marki Festina, kieruję się dziś ciekawą, wpadającą w oko kolorystyką. Szperając wśród męskich modeli znaleźć można wiele intrygujących nowoczesnych, tudzież bardziej klasycznych propozycji w oryginalnych kolorach. Jednym z nich, który szczególnie zwrócił moją uwagę jest model Festina 6759-2.

W modelu tym króluje kolor niebieski. Zarówno pasek jak i tarcza utrzymane są w tym kolorze. Wyjątkowy charakter temu zegarkowi nadaje kontrast jaki tworzy srebrna koperta z otaczającym ją morzem błękitu. Koperta wykonana ze stali szlachetnej jest hipoalergiczna i odporna na korozję. Na tarczy znajdują się korespondujące z kolorem koperty srebrne wskazówki i słupki. Tutaj też znajdują się tarcze chronografu oraz datownik w formie popularnego okienka. Pasek wykonany jest z barwionej skóry naturalnej. Jest on miękki i nie będzie powodował obtarć i uczuleń, jak to często ma miejsce w przypadku metalowych bransolet. Specjalne szkiełko mineralne okrywające tarczę zabezpiecza ja przed uszkodzeniami mechanicznymi i zalaniem. Jego wyjątkowa twardość zapobiega powstawaniu na powierzchni nieestetycznych rys i pęknięć. Klasa wodoszczelności tego modelu sięga 50m. Oznacza to, że zegarek odporny jest na większe nawet zachlapania, można brać w nim prysznic, myć naczynia lub samochód.

Model ten z pewnością wyróżnia się spośród wielu podobnych zegarków z chronografem. Jego kolor, w dopasowaniu do stroju może być niezwykle efektownym, przyciągającym spojrzenia dodatkiem. Jednak dla osób, które nie chcą aż tak oryginalnego czasomierza, Festina proponuje podobne modele w spokojniejszych barwach.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply