Festina F7000-3 z niebieską tarczą

29 marca 2018
Festina F7000-3 z niebieską tarczą

W poszukiwaniach oryginalnego, niebanalnego zegarka męskiego, warto zwrócić się do marki Festina. W katalogach znaleźć można interesujące modele w każdym niemal kolorze i różnorodnych stylistykach. Wybór nigdy nie będzie łatwy, jednak przy sprecyzowanych oczekiwaniach wyszukiwanie swojego wymarzonego modelu, to czysta przyjemność. Ja na warsztat wzięłam dziś męski nowoczesny zegarek wyposażony w szereg dodatkowych funkcji. Odpowiedź na takie hasło odnalazłam w nowoczesnej kolekcji Century.

Festina F7000-3 to nieduży, zgrabny czasomierz o ciekawym, rzadko spotykanym kształcie koperty. Jego podstawą jest stalowa, klasyczna bransoleta w srebrnym kolorze. Łączy się ona bezpośrednio z prostokątną kopertą o lekko zaokrąglonych bokach. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem tego modelu jest tarcza. Wyróżnia się ona intensywnie niebieskim kolorem, który tworzy bardzo ładny kontrast ze srebrem koperty i bransolety. Zegarek wzbogacony jest o funkcję pokazywania godziny w różnych strefach czasowych, co z pewnością przyda się dużo podróżującym osobom.

Mechanizm zastosowany w tym zegarku umożliwia działanie bez baterii lub regularnego nakręcania. Zegarek wykorzystując energię kinetyczną wytwarzaną przez ludzkie ciało automatycznie nakręca sprężynę odpowiedzialną za wprawianie wskazówek w ruch. Nie trzeba jednak obawiać się, że mechanizm zatrzyma się, jeżeli nie będziemy się poruszać, np. w nocy. Na tarczy widnieje bowiem wskaźnik rezerwy naciągu, który ukazuje na ile czasu pracy zegarka pozwala skumulowana w chwili obecnej energia.

Świetna szwajcarska technologia gwarantuje, wygodne i praktyczne korzystanie z zegarka. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi będzie on nie tylko przydatnym gadżetem ale też wielką ozdobą każdego męskiego nadgarstka.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply