Zegarki Festina z kolekcji Panama (Festina F16235/F)

8 marca 2018
Zegarki z kolekcji Panama festina-f16235 f

Szwajcarska marka Festina zapewnia wybór zegarków na każdą okazję. Dla osób pragnących być na czasie nie tylko z bieżącymi trendami, ale też z aktualną datą przygotowana została specjalna propozycja. Wśród męskich modeli sportowych znaleźć można kolekcję Panama, w której prezentowane są modele wyposażone w rozbudowany multifunkcyjny datownik.

W kolekcji do wybory mamy modele na klasycznych stalowych bransoletach lub miękkich paskach z naturalnej skóry w różnych kolorach. Koperty, podobnie jak bransolety wykonane zostały ze stali szlachetnej, która jest bezpieczna dla skóry i odporna na korozję. Zegarkowe tarcze wykonane w różnych kolorach ożywiają całość zegarka lub dodają mu powagi ? zwłaszcza w wersjach z paskiem.

Na tarczach, poza elementami datownika nie znajdziemy żadnych innych dodatków. Widnieją tu tylko wyraźnie liczby arabskie, dzięki którym odczytanie godziny nie będzie sprawiało żadnej trudności. Data określana jest poprzez trzy osobne tarcze, spośród których jedna wskazuje aktualny miesiąc, druga dzień miesiąca, a trzecia nazwę dnia tygodnia. Dzięki takiej pomocy nigdy już nie będziemy zastanawiać się w dezorientacji jaką mamy dziś datę albo dzień tygodnia.

Świetna strona techniczna zapewnia długie bezawaryjne działanie zegarka. Jego sercem jest bowiem precyzyjny mechanizm kwarcowy, którego granica błędu wynosi zaledwie 10 sekund w skali miesiąca. Doskonałej jakości szkiełko utwardzone ochraniające kopertę zapewnia bezpieczeństwo przed uszkodzeniem i zalaniem delikatnych elementów mechanizmu. Producent daje zresztą pięcioletnią gwarancję na zbicie tego zegarkowego szkiełka. Jeśli dodamy do tego wodoszczelność na poziomie 5ATM, otrzymamy doskonały zegarek przeznaczony do codziennego użytku. Bogata oferta różnorodnych wersji tego czasomierza sprawia, że niemal każdy będzie mógł znaleźć wśród nich coś dla siebie.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply